top of page
IMG_3952_1000x667px.jpg

O NAS

Maroko Sklep jest marką handlową firmy Maroko Produkt Sp. z o.o. będącej największym importerem oleju arganowego w Polsce.
 

Zainspirowani pięknem oraz bogactwem naturalnym i kulturalnym Maroka zdecydowaliśmy się zachęcić Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą produktów pochodzących z tego pięknego i słonecznego kraju.

Nasz asortyment obejmuje m. in. oryginalny olej arganowy certyfikowany znakiem ECOCERT (oryginalnie zapakowany: rozlany i oznaczony etykietą w Maroku przez producenta: koperatywę EFAS).

Olej arganowy jest jednym z najbardziej cenionych olejów na świecie, ponieważ posiada bogate właściwości kosmetyczne, odżywcze, regenerujące i odmładzające. Oferujemy Państwu zarówno kosmetyczny jak i spożywczy olej arganowy. W sprzedaży posiadamy także kosmetyki na bazie oleju arganowego, a także czarne mydło naturalne i wiele innych oryginalnych produktów pochodzących z Maroka.

Olej arganowy zwany Płynnym Złotem Maroka stanowi prawdziwy koncentrat natury, słońca i energii, a specjalna kolekcja kosmetyków BEAUTE MARRAKECH, skierowana została do osób ceniących naturalne oraz ekologiczne kosmetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej www.marokosklep.com.

Działania handlowe obejmują:

  • sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych: www.marokosklep.com, sklep internetowy z marką własną Arganove,

  • sprzedaż w butikach detalicznych w Suchym Lesie k. Poznania i Nowych Tłokach, 

  • sprzedaż hurtową.
     

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z krótkim Przewodnikiem Klienta Maroko Sklep, z którego dowiedzą się Państwo między innymi jak należy zamawiać, jak przebiega proces realizacji zamówienia oraz wiele innych ważnych kwestii.

Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo dokonywanych transakcji dzięki zabezpieczeniu naszej domeny certfikatem SSL. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i oferty produktowej.


W przypadku wszelkich pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji

pod numerem telefonu 505 999 147 oraz adresem e-mail: biuro@marokosklep.com

bottom of page